PriVer Odprowadzanie samochodów


ul. Długa 44
31-146 Kraków

Tel. 500 80 81 81

Ocena strony:

Wyswietleń wpisu: 138

Profil na facebooku


PRIVER to nowa, lepsza wersja taksówek, a nasze usługi to najwygodniejsza i najszybsza metoda odprowadzania samochodów pod dom w Krakowie i okolicach. Nie wiesz jak wrócić do domu własnym samochodem z imprezy lub spotkania towarzyskiego? Dłużej się nie zastanawiaj, ponieważ doskonale trafiłeś! Naszym zadaniem jest odprowadzenie Ciebie oraz Twojego samochodu pod wskazany adres!

PRIVER to nowy sposób na powroty z imprez!
Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie odprowadzą Twój samochód do domu. Dzięki najlepszej obsłudze, PRIVER wciąż zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych Klientów.

Kiedy tylko będziesz potrzebował odprowadzenia auta, skontaktuj się z naszą centralą, a osoba przyjmująca zgłoszenie poda Ci czas oczekiwania, który będzie zależny od lokalizacji Twojej oraz kierowcy. Korzystając z naszych usług decydujesz się na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

PRIVER to nie tylko odprowadzanie samochodów. Dodatkowo wykonujemy również:

Transfery lotniskowe
Specjalnie na życzenie naszych Klientów uruchomiliśmy transfery lotniskowe. Nie chcesz zostawiać samochodu na drogim parkingu lotniskowym? Zamów PRIVER! Oferujemy transfery lotniskowe z Krakowa na wszystkie lotniska krajowe.

Kierowca weselny
Drodzy Państwo Młodzi! Mamy do Waszej dyspozycji pełną flotę pojazdów, dzięki czemu w tak ważnym dla Was dniu nic nie sprawi problemu. Do Waszej dyspozycji oddajemy Porsche Panamera Turbo, Mercedesa CLA AMG, Mercedesa GLA, BMW 530 i Audi A6, które spełnią każde Wasze oczekiwania.

Dowóz alkoholu
Potrzebujesz nagle alkoholu na imprezę? Nasza oferta obejmuje dodatkowo dowóz alkoholu pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko załatwiamy szybko, bezproblemowo i anonimowo.

Przewozy okazjonalne
Organizujesz chrzciny lub komunię? Chcesz jechać z przyjaciółmi na przysięgę swojego kumpla lub z całą rodziną na wakacje lub na weekendowe szaleństwo na nartach? Wynajmij busa! Będzie szybciej, bezpieczniej, a co najważniejsze taniej! Wybierzcie jeden z busów marki:

– Mercedes (w tym nowe Sprintery 518 z klimatyzacją, TV, audio i 24 komfortowymi miejscami),
– MAN z 29 miejscami
– Scania z 54 miejscami, klimatyzacją, WC, barkiem oraz TV i audio.

Jeśli macie ochotę dodatkowo możecie zamówić luksusowe samochody osobowe.

PriVer Odprowadzanie samochodów