Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska


www.gawlowska.com.pl/

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 238


Centrum Rehabilitacji – Elżbieta Gawłowska

Gabinet Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska działa w samym Wrocławiu, a dokładnie przy ulicy Piłsudskiego. To centrum nowoczesne i bardzo przychylne pacjentom, wyróżniające się też bogatą ofertą rehabilitacyjną a także konkurencyjnymi cenami. Cały zatrudniony personel ma spore doświadczenie jak również wysokie kwalifikacje.

Terapia Indiba Activ

Dzięki supernowoczesnej technice terapii Indiba Activ pacjent odczuwa zmniejszenie uczucia bólu i efekt fibrolityczny. Ponadto powoduje ona również szybkie zabliźnianie się ran. Terapia ta bazuje na biostymulacji komórkowej (wpływa na przyspieszanie metabolizmu oraz zapotrzebowania tkanek na tlen), waskularyzacji (poprawa wchłaniania limfatycznego i żylnego) oraz hiperaktywacji (wspomaga odbudowę komórek). Indiba Activ jest skojarzona z profesjonalną terapią manualną.

Inne elementy oferty

Prócz terapii INDIBA Activ Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska proponuje też pełną fizjoterapię na doskonałym poziomie, terapię falą uderzeniową, plastrowanie zwane tapingiem, leczenie zimnem czyli krioterapię, terapię manualną jak również zastosowanie lasera wysokoenergetycznego.
Wizyta w naszej nowoczesnej placówce to duży krok ku zdrowia i dobrej kondycji. Pracownicy Centrum zatroszczą się nie tylko o prawidłowe wykonywanie zabiegu leczniczego, lecz również o sympatyczną atmosferę jak i również pozytywne podejście, zapewniające sukces. Więcej przydatnych szczegółów odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.