Maskowy Bal – Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów


maskowybal.pl/

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 201


Wypożyczalnia strojów – Maskowy Bal

Bale karnawałowe dosyć często wiążą się z przebieraniem się w przeróżne stroje. Są to imprezy na tyle różnorakie jak i bardzo okazyjne, iż nie warto z ich powodu kupować specjalnych przebrań. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji jest wypożyczenie interesującego nas kostiumu. Taką właśnie możliwość daje nam wypożyczalnia strojów Maskowy Bal, która stawia na oryginalność a także profesjonalizm.

Dostępne kostiumy balowe

Pośród kostiumów oferowanych w wypożyczalni Maskowy Bal znajdziemy zarazem kostiumy dla dorosłych, jak i dla dzieci. Są to stroje tematyczne jak również eleganckie kostiumy dostosowane do bardzo różnych gustów. Wyszukanie idealnego kostiumu karnawałowego nigdzie indziej nie będzie prostsze.

Wypożyczanie kostiumów

Wypożyczalnia Maskowy Bal pozwala na pożyczanie strojów na doby. Przy wypożyczaniu na kilka dni, dni weekendowe (soboty i niedziele) nie są dodatkowo liczone. Co ważne wypożyczalnia nie liczy sobie kaucji za kostiumy, bez względu na cenę ich wynajęcia. Ceny najmu zaczynają się od dwudziestu złotych i z reguły kończą się na 80PLN (poza strojami z linii DELUXE, których cena waha się od 100zł do 200zł).
Dopasowane wedle indywidualnego stylu stroje karnawałowe stanowią świetne uzupełnienie każdego balu. Pozwalają na fantazyjne przeżycie zabawy i stworzenie niesamowitych wspomnień. Dzięki właśnie strojów Bal Maskowy możemy prezentować się elegancko lub dowcipnie, a nawet upodobnić się do gwiazd największego formatu.