Internetowy sklep meblowy


www.meblowy.guru

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 385

Profil na facebooku


”Meblowy Guru” to firma o mocnej pozycji na rynku, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą mebli za pośrednictwem internetu. Doświadczenie w branży meblowej jakie posiadamy to wieloletnia produkcja mebli tapicerowanych. Chcąc zapewnić Klientowi najwyższy poziom obsługi postanowiliśmy otworzyć sklep meblowy online, w którym każdy Klient może zakupić meble nie wychodząc z domu. Zabieg ten spowodował znaczne obniżenie cen naszych mebli.
Mocna pozycja na rynku jaką sobie wypracowaliśmy pozwala obsługiwać Klientów na terenie całej Polski, a nawet Europy.
Nasza oferta mebli to już ponad 1000 artykułów meblowych, którymi można kompleksowo wyposażyć każde mieszkanie. Oferta ta ciągle jest powiększana o nowe produkty. Taka duża ilość mebli w jednym miejscu pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, bo przy większych zakupach udzielamy rabatów.
Meble do salonu, jadalni, a także meble do sypialni to tylko mała część naszej szerokiej oferty mebli.
W naszej ofercie Klient znajdzie zarówno meble nowoczesne, zawsze modne klasyczne meble jak i coraz częściej wybierane meble skandynawskie, które cechuje prosta forma i minimalizm.
Nasze meble są również zróżnicowane cenowo. Duża część oferty to tanie meble o które najczęściej pytają internauci, ale w ofercie pojawiają się również meble znanych i renomowanych producentów dla Klientów o nieco bardziej zasobnym portfelu.
Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszym meblowym sklepem internetowym.