Awaryjne Otwieranie Samochodów Gorzów


www.otwieranieaut24h.eu

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 322


W naszej ofercie znajduje się:
– wyjmowanie złamanego kluczyka,
– otwieranie po włamaniu,
– otwieranie bez oryginalnych kluczyków
– odblokowanie stacyjki
Otwieramy samochody wszystkich marek oraz modeli. W swoim wyposażeniu posiadamy profesjonalny sprzęt dzięki któremu wszystkie zamki otwieramy bezinwazyjnie, nie niszcząc zamka ani lakieru. Działając w ten sposób pomniejszamy koszty związane z otwarciem auta do minimum.
W tej branży potrzeba bardzo dużej wiedzy oraz precyzji, ponieważ zamki to bardzo delikatne podzespoły, więc kilka nieprawidłowych decyzji i zamek można wyrzucić albo oddać do naprawy.
Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat działając w branży awaryjnego otwierania samochodów. Przez ten czas mieliśmy do czynienia z wieloma łatwymi a także ze skomplikowanymi sytuacjami. Z każdą sytuacją sobie świetnie radziliśmy, ponieważ dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.
Współpracujemy z policją, Strażą Miejską, Służbą Celną, firmami windykacyjnymi oraz dużymi i małymi przedsiębiorstwami. Posiadamy Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. To potwierdza nasze kwalifikacje oraz profesjonalizm.