Filtry Cząstek Stałych / DPF


www.filtrydpf.com.pl/

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 376


Nasz warsztat zajmuje się naprawą, regeneracją oraz usuwaniem filtrów cząstek stałych – inaczej filtrów DPF. Jesteśmy fachowcami w swojej branży i liderami w Gorzowie Wlkp. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w regeneracji filtrów DPF, nasi pracownicy posiadają bardzo dużą wiedzę.
Zapchany i niesprawny filtr DPF powoduje większe spalanie auta, mniejszy komfort jazdy oraz zaczyna wydzielać większą ilość emisji spalin do powietrza.
Filtr cząstek stałych to aktualnie nieodłączny element we wszystkich nowych autach z silnikami Diesla. Jest wmontowany obok katalizatora, a jego zadaniem jest wyłapywanie cząstek sadzy.
Usuwanie filtrów DPF nie jest zalecane ponieważ jego celem jest eliminacji czarnego dymu. Usuwając filtr cząstek stałych powodujemy że te wszystkie zanieczyszczenia będą dostawały się do powietrza i zatruwały je.
Jesteśmy pionierami w Gorzowie Wlkp. jeśli chodzi o regenerację filtrów DPF. Są to bardzo delikatne części, dlatego należy posiadać bardzo duże umiejętności i wiedzę aby nie spowodować awarii.