Ślusarz Poznań


www.pogotowie-zamkowe-24h.pl/

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 397


Pogotowie Ślusarskie w Poznaniu działa już od kilku lat, jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży awaryjnego otwierania w Wielkopolsce. Prowadzimy kompleksowe usługi otwierania, montażu i naprawy zamków sejfowych, mieszkaniowych oraz samochodowych. Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt dzięki któremu jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek.
Od jakiegoś czasu nasze pogotowie działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystko dlatego że zależy nam na komforcie klientów. Zatrzaśnięcie drzwi przytrafia się o niezależnej porze, dlatego chcemy być zawsze przygotowani aby móc pomóc naszym klientom.
Awaryjnym otwieraniem zamków zajmujemy się na co dzień, dlatego też jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek niezależnie od trudności – od zwykłych zamków skrzynek pocztowych po skomplikowane zamki dużych skarbców.
Otwieramy samochody wszystkich marek: Citroen, Skoda, Renault, Nissan, BMW, Mercedes, Seat, Fiat, Hyundai, Mitsubishi, Mazda, Ford, Alfa Romeo, Scania, MAN i inne. Otwieramy awaryjnie samochody bezinwazyjnie, czyli nie niszczymy zamków ani karoserii. Nie narażamy naszych klientów na dodatkowe koszty związane z naprawą czy wymianą zamka.
Nasze Pogotowie Ślusarskie również sejfy zabezpieczone na pokrętła, klucze, zamki elektroniczne czy elektromechaniczne. Jesteśmy w stanie otworzyć sejf każdego gabarytu.