Apartamenty Sienkiewicza – wygodny nocleg w Zakopanem


apartamentysienkiewicza.com

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 659


Apartamenty Sienkiewicza to modernistyczny i luksusowy budynek zlokalizowany w samym centrum zimowej stolicy Polski – Zakopanego, opodal Krupówek. Przez tak dobrą lokalizację jest to idealne miejsce na weekendowy czy też wakacyjny pobyt w gronie najbliższych. Nie zawiedzie kilku osób, ale również małżeństw, które planują spędzić swój czas przyjemnie oraz romantycznie.

Miasto to oferuje nam sporą ilość znakomitych rozrywek, z kolei www.ApartamentySienkiewicza.com są znakomitym miejscem wypadowym zarówno na górskie wycieczki jak i do ścisłego centrum miasta. Atrakcji tu na pewno nie brakuje. Poddać można się wspinaczce górskiej lub odprężeniu w tamtejszych restauracjach oferujących przepyszne góralskie dania.

Każdy apartament ma salon, aneks kuchenny, łazienkę oraz minimum jeden pokój sypialny. Mieszczą około 6 osób i zapewniają wygodny nocleg dla każdego z przyjezdnych. Odnajdziemy tam wszystkie niezbędne akcesoria, m.in. telewizor, jak również urządzenia wspierające naszą wygodę takie jak: zmywarka do naczyń, mikrofalówka, czajnik i suszarka do włosów. Wycieczkowicze skorzystać mogą również z komfortowego parkingu, w którym mogą ulokować swój samochód. Na terenie apartamentów jest także Wi-Fi.

ApartmanetySienkiewicza.com usytuowane są na terenie Równiny Krupowej i jest to doskonała baza wycieczkowa do każdej z najistotniejszych atrakcji turystycznych miasta oraz jego okolic. Zaledwie dwa km oddzielają nas od Wielkiej Krokwi. Niedaleko jest także Dolina Białego Potoku, kolejka na Kasprowy Wierch oraz Nosal.

Apartamenty leżą w Zakopanem przy ul. Sienkiewicza 12a. Z biurem kontaktować możemy się bezpośrednio na miejscu lub e-mailowo, pisząc na adres kontakt@apartamentysienkiewicza.com. Istnieje także sposobność skorzystania z formularza umieszczonego na witrynie online, przez który z łatwością wysłać możemy wiadomość.

Jeżeli zatem marzymy o udanym weekendzie w Zakopanem, bez żadnych wątpliwości dobrze byłoby zainteresować się tymi komfortowymi miejscami noclegowymi, w których rewelacyjnie spożytkujemy czas i odpoczniemy po trudach zwiedzania miasta oraz wypraw po górach. Ciężko odnaleźć w tej kwestii lepszą lokalizację.