Nurkowanie na Teneryfie


ul. Av. La Gaviota 1, lok. A3
38686 Guia de Isora, Teneryfa

Tel. +34 671 40 73 80

Ocena strony:

Wyswietleń wpisu: 584

Profil na facebooku


Nasza Baza Nurkowa organizuje wyprawy nurkowe dla certyfikowanych nurków na różnych stopniach zaawansowania. Prowadzimy kursy nurkowania Padi i wprodadzamy początkujących w podwodny świat w programach “Podwodna wycieczka z żółwiami”. Nasi instruktorzy mówią w języku polskim. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych gości, bezpłatny transport z hotelu i miłą, koleżeńską atmosferę.
Z nami nurkujesz w najciekawszych miejscach na Teneryfie i zapłacisz najmniej za pakiety nurkowe. Zaopiekujemy się twoim sprzętem lub wypożyczymy nasz za symboliczną opłatą. Zachęcam do obejrzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz tam informację o usługach które wykonujemy i wiele ciekawych i przydatnych informacji o Teneryfie.

Czy warto nurkować na Teneryfie? Jeśli pojawia się okazja do nurkowania na tej hiszpańskiej wyspie to z całą pewnością trzeba to zrobić. Ocean Atlantycki u wybrzeży Afryki to wyjątkowe podwodne środowisko. Wędrują tymi wodami setki oceanicznych gatunków zwierząt. Wokół Wysp Kanaryjskich żyją na stałe różnych gatunków ryby i inne stworzenia morskie. Dla nurków przybywających licznie na Teneryfę czeka wiele atrakcyjnych nurkowań. Na wyspie zarejestrowano ponad sto ciekawych miejsc nurkowych. Lokalne bazy nurkowe takie jak Diving Atlantis organizują nurkowania z wielkimi żółwiami kanaryjskimi lub z wielkimi płaszczkami. Nurkują na zatopionych statkach i jaskiniach utworzonych przez lawę wulkaniczną.

Nurkowanie na Teneryfie