Akademia Florystyki


www.akademiaflorystyki.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 646


Każdy jest świadomy tego, jak znaczące jest dzisiaj rozwijanie swoich zdolności oraz talentów, nierzadko poprzez udział w różnych szkoleniach, które wzbogacają naszą wiedzę oraz przyszykowują nas do określonego zawodu. Tego typu rozwiązaniom sprzyja AkademiaFlorystyki, gwarantująca swym kursantom znakomite szkolenia florystyczne, szykujące do pracy florysty, pogłębiające umiejętności z tematu sztuki układania kwiatów oraz zapewniające ciekawie spędzone chwile.

Bukieciarz to ktoś, to pracuje nad wykonywaniem bukietów jak i pozostałych kompozycji kwiatowych. Do jego zadań zalicza się z reguły przyszykowanie kwiatów do sprzedaży, ich poprawna pielęgnacja, tworzenie dekoracji oraz bukietów według preferencji konsumentów, porady, jak skutecznie troszczyć się o rośliny, żeby przez jak najdłuższy czas radować się ich widokiem, a także sprawy techniczne związane z kalkulacją wartości całego towaru zamówionego do kwiaciarni.

Akademia Florystyki proponuje swym uczniom szkolenia florystyki wprowadzające zarówno najprostsze, podstawowe zagadnienia, jak również te nieco bardziej specjalistyczne. Kursanci, którzy planują dopiero zacząć swoją karierę w zawodzie typu florysta, mogą wziąć udział w kursie dla początkujących, który wprowadzi ich w arkana zawodu i zagwarantuje pozyskanie wiadomości z zakresu tego, jak rozpocząć swą drogę kariery. Tego typu szkolenie to 10 godz. lekcji z zakresu teorii oraz pięćdziesiąt godz. lekcji z obszaru umiejętności praktycznych, podczas których nauczymy się o florystycznych zasadach kompozycyjnych, skupiających się na różnych specjalnościach zawodu. Poznamy, czym wyróżnia się kompozycja roślin na przeróżne ceremonie, takie jak śluby, pogrzeby, komunie, dowiemy się też, w jaki sposób dobrać właściwy rodzaj kwiatów.

Wszystkie szkolenia zakończone są testem, natomiast student uzyskuje stosowne potwierdzenie ukończenia go. Znakomicie wyszkolona kadra nauczycieli powoduje, że zajęcia są ogromnie fascynujące, przyjemne i wynosimy z nich wiadomości potrzebne do rozpoczęcia pracy w zawodzie powiązanym ze sztuką układania kwiatów. Studenci, którzy będą zadowoleni z usług Akademii Florystyki, mają również możliwość wzięcia udziału w szkoleniu dla osób bardziej zaawansowanych. Jest to także szkolenie skierowane do studentów, którzy co najmniej 12 miesięcy pracowali wcześniej na stanowisku bukieciarza. Kurs ten poszerzy wiedzę z zakresu florystyki, zaznajomi nas również z kilkoma dodatkowymi kwestiami.

Ludzie zainteresowani podjęciem szkolenia w Akademii Florystyki mają możliwość kontaktować się z placówką na jeden z wybranych sposobów. Numery telefonów do każdej z biur w przeróżnych miasteczkach w Polsce odnajdziemy na witrynie http://www.akademiaflorystyki.pl. E-mail to kursy@akademiaflorystyki.pl. Główne biuro Akademii Florystyki znajdziemy z kolei w Łodzi. Dokładne dane do korespondencji to 90-252 Łódź, ulica Jaracza 36B/3.