Tyska Kancelaria Jasta


www.jasta.pl/

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 671


Gdy wypatrujesz biura rachunkowego to nie omiń Tyskiej Kancelarii Jasta. Naszym znakiem rozpoznawczym są unikatowe usługi rozliczeniowe i księgowe. Wiemy jak traktować interesantów, aby byli zadowoleni z naszych usług. Przeprowadzamy wciąż testy, egzaminy i szkolenia, aby udoskonalać poziom obsługi.

1990 rok dla naszej kancelarii był rokiem kluczowym. To wtedy pojawiliśmy się i zaczęliśmy świadczyć Państwu gruntowne doradztwo w dziedzinie rachunkowości i finansów. Niewątpliwie jednak pomimo długiego doświadczenia, do zleceń lubimy odnosić się w sposób indywidualny- dzięki temu my możemy lepiej wykonywać swoją pracę, a petenci są z naszych usług bardziej usatysfakcjonowani.

Najistotniejsze jest dla naszej firmy to, aby interesanci wierzyli, że ich nie zawiedziemy. Zadania wykonujemy natychmiastowo, lecz dokładnie.

Proponujemy Państwu usługi finansowe, poradnictwo biznesowe, usługi związane z kontrolami fiskalnymi oraz racjonalizacją skarbową, doradztwem skarbowym, uruchamianiem firm i składowaniem dokumentacji. Nasza firma mieści się przy ul. Budowlanych 9, 43-100 w Tychach. Skontaktować można się z nami oprócz tego telefonicznie i e-mailowo. Numery telefonu to: 32 780-37-33 oraz 606-33-22-80, adres e-mail: biuro@jasta.pl. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.