Kalkulator ubezpieczenia mieszkania


ul. Sycowska 44
51-319 Wrocław

Ocena strony:

Wyswietleń wpisu: 756

Profil na facebooku


Strona www.ubezpieczeniemieszkania.pl służy jako porównywarka ubezpieczeń mieszkaniowych umożliwiająca porównanie składek za ubezpieczenia domu i mieszkania i wybór najlepszej polisy.

Ubezpieczenia nieruchomości można porównać na trzy sposoby:

1. Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym ze swojego regionu, a on przygotuje dla Ciebie ofertę na ubezpieczenie domu najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

2. Wybierz jeden z gotowych produktów (dom i mieszkanie, dom w budowie, dom drewniany, dla lokatorów) i sprawdź promowane oferty ubezpieczycieli w każdej z kategorii, oblicz składkę i kup polisę online.

3. Porównaj składki w kalkulatorze ubezpieczeń mieszkaniowych – po wypełnieniu jednego formularza porównaj oferty 4 towarzystw, wybierz najlepszą polisę ubezpieczenia mieszkania lub domu i dokończ transakcję zakupu przez internet.

W kalkulatorze ubezpieczeń nieruchomości obecnie znajdują się 4 oferty, ale nawiązujemy współpracę z kolejnymi firmami i już systematycznie zwiększamy liczbę kalkulujących się towarzystw, chcąc zapewnić naszym użytkowników kompleksową ofertę i możliwość podjęcia właściwej decyzji przy wyborze ubezpieczenia domu lub mieszkania.

Kalkulator ubezpieczenia mieszkania