Pizza Wrocław


www.pizza-grunwaldzka.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 587


Serdecznie zapraszamy na stronę internetową pizzerii z Wrocławia na ulicy Grunwaldzkiej.

Lokal gastronomiczny specjalizuje się w szybkiej dostawie posiłków telefonicznie przez klientów z Wrocławia. Organizuje dowozy do klienta jeżeli wielkość zamówienie wyniesie ponad 15 zł. Dzięki darmowej dostawie do trzech kilometrów i siedzibie lokalu w pobliżu domów studenckich oferta „pizza na telefon” jest znakomitą alternatywą na nie drogi i dobry obiad dla studenta. Pizza na dowóz we Wrocławiu oferowana jest w od godziny 12 do 9 wieczorem.

Ta oferta również dotyczy pozostałych dań. Pomimo iż lokal jest wyspecjalizowana w przygotowywaniu i serwowaniu pizzy można również dostać tu posiłki z naszej rodzimej kuchni takie jak pierogi ruskie i z mięsem, flaczki, schaboszczak, pierś z kurczaka. Dla które lubią ryby lokal gastronomiczny proponuje łososia lub pstrąga prosto z pieca. Klientom którzy preferują mniej treściwe posiłki poleca się sałatkę grecką oraz sałatkę z tuńczykiem lub kurczakiem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ”smacznej” ofery pizza na telefon we Wrocławiu i zamówienia smacznych dań z kuchni włoskiej i rodzimej.