System Katalogowania Stron


elitarny.com

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 842

Profil na facebooku


Katalog stron internetowych elitarny jest szybkim i przyjaznym wyszukiwarkom katalogiem seo. To co go odróżnia od innych katalogów to łatwość obsługi oraz szybkość dopisywania nowej witryny dzięki systemowi zautomatyzowanego pobierania tagów z sekcji meta. Podczas tworzenia autorskiego skryptu katalogowania przeważający nacisk został położony na optymalizację strony oraz wręczania zasłużonym stronom maksymalnych bonusów w postaci np. bezpośrednich linków wprost z głównej strony katalogu.
Do katalogu przyjmowane są tylko dobrej jakości strony internetowe co ma bezpośredni wpływ na wiarygodność katalogu i tym samym korzystnie wpływa na same strony dodających.
Katalog oferuje użytkownikowi multum kategorii do których może dopisać swoją stronę w tym m.in. Katalogi stron, serwisy turystyczne czy Sanatoria i uzdrowiska Każdy wpis jest oceniany przez moderatora przed publikacją pod względem jakości opisu, słów kluczowych, tytułu czy określonej kategorii dopiero wówczas, gdy wytyczne jakościowe zostaną spełnione witryna jest akceptowana i prezentowana w katalogu pod odpowiednią kategorią. Każda dodana strona może zostać oceniona przez odwiedzających w skali od 1 do 5, a najwyżej ocenione strony są prezentowane na stronie głównej oraz podstronie kategorii w dedykowanych boksach.