Materiały biurowe i artykuły papiernicze – sklep Solokolos


www.solokolos.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 770


Sklep “Solo-Kolos” posiada szeroki asortyment artykułów piśmienniczych i papierniczych, a także akcesoriów do komputera i biurowej galanterii. Firma istnieje od 1993 roku. W szczegółowej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju artykuły biurowe: długopisy, pisaki, segregatory itd., wszystko najlepszej klasy. Spośród mebli do biura są między innymi tablice, podstawki, półki, sejfy itp. W sprzedaży też urządzenia elektroniczne: drukarki (oraz do nich tusze i tonery), kalkulatory, skanery, niszczarki, telefony, akcesoria komputerowe, a nawet całe komputery – zapewnione bezawaryjne użytkowanie i łatwa obsługa. Jest też papier o różnej gramaturze, matowy i błyszczący, w rozmaitych rozmiarach i kolorach, na dyplomy, wizytówki, do ksero lub komputera. Ponadto inne artykuły papiernicze: notesy, bloki, rolki do kas, ploterów itd. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny, dla każdego coś się znajdzie.
Zapłacić można z wykorzystaniem przedpłaty (także szybkie płatności internetowe oraz kartą kredytową) albo przy odbiorze przesyłki. Sklep udostępnia płatności ratalne. Przesyłkę realizuje kurier DHL, ale można też odebrać osobiście w siedzibie sklepu w Częstochowie. W przypadku zamówień powyżej 250 zł brutto, wysyłka odbywa się za darmo.
Od 2005 roku System Zarządzania Jakością spełnia wymagania normy ISO 9001:2008, dotyczącej produkcji i sprzedaży artykułów biurowych, a także usług biuro-serwisowych.