Czujki, centrale i klawiatury – alarmy – sklep internetowy Fonex.pl


www.fonex.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 685


Sklep Fonex.pl zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości systemów zapewniających poczucie bezpieczeństwa. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do złożenia profesjonalnego elektronicznego systemu zabezpieczeń mienia Twojego i Twojej firmy. Systemy alarmowe możliwe do zamontowania zarówno w już postawionych budynkach, jak i tych właśnie budowanych. Do wyboru przewodowe albo bezprzewodowe. Centrale alarmowe renomowanych firm z programowalnym sposobem reakcji na zaistniałe zdarzenia. Urządzenia do monitoringu prywatnego budynku lub telewizja przemysłowa CCTV do ochrony dużego i małego biznesu.
Ponadto w ofercie proste domofony, ale także bardziej profesjonalne systemy wideodomofonowe do obsługi dużych budynków, z kamerą, kilkoma monitorami i przyciskami funkcyjnymi do otwierania drzwi, zapalania światła itd. Do ochrony przeciwpożarowej są dostępne systemy oddymiania wraz z czujnikami oraz systemy do wykrywania pożaru i alarmowania o nim osób znajdujących się w pobliżu oraz straży pożarnej.
Dla przedsiębiorstw są także urządzenia służące do rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Zamki elektroniczne nie pozwolą dostać się do pomieszczenia lub budynku osobom niepowołanym i będą zapisywać wszystkie wejścia i wyjścia, dzięki czemu pracodawca może wiedzieć, ile faktycznie czasu spędzają w biurze jego pracownicy.
Z pomocą firmy Fonex będziesz bezpieczny. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej oraz do skorzystania z oferty.