Oszczędzaj i zarabiaj z Familo


www.familo-praca.firmowo.net

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 760


Familo to projekt konsumencki umożliwiający oszczędzanie i zarabianie pieniędzy w bardzo prosty sposób. Wystarczy się zapisać do społeczności Familo i co miesiąc robić zakupy w swoim internetowym sklepie Familo. Ceny są konkurencyjne a za zakupy zrobione co miesiąc, otrzymujemy łącznie 6% rabatu. Trzeba dodać, że asortyment sklepu składa się z produktów dobrze nam znanych i popularnych marek a wybór produktów jest bardzo duży i napewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Co więcej firma daje nam możliwość zarabiania pieniędzy. W jaki sposób? Możesz polecić swój sklep Familo znajomym, kolegom, koleżankom, rodzinie. Wystarczy, że polecisz go paru osobom a firma wynagrodzi Cię za to. Będziesz otrzymywać prowizję procentową za zakupy osób, które Ty wprowadziłeś a także za zakupy osób które wprowadziły “twoje” osoby itd. Jest to świetny i prosty sposób na oszczędzanie a także na zarabianie pieniędzy.
Jedyne, co wystarczy zrobić to zarejestrować się, zmienić nawyki i otworzyć się na nowe możliwości, jakie daje nam postęp w XXI wieku i jakie daje nam firma Familo.

Zapraszamy do współpracy!