Coffee House


www.coffee-house.com.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 945


COFFEE HOUSE

Spółka Coffee House została powołana do życia 2001 roku w Bielsku-Białej. Pierwotnie kawiarnie funkcjonowały pod nazwą AE Coffee. Punkty są rozmieszczone w trzech województwach, w Polsce południowej i wschodniej. Obecnie posiadamy pięć punktów, które ulokowane są w następujących miastach: Katowice, Bielsko-Biała, Pyrzowice, Lublin i Zakopane. Niżej została zamieszczona krótka charakterystyka punktów:

KAWIARNIA BIELKO-BIAŁA

Kawiarnia jest znajduje się na zabytkowym dworcu PKP w Bielsku-Białej, przyciąga aromatem parzonej kawy oraz ciepłym przytulnym wnętrzem.

KAWIARNIA KATOWICE

Kawiarnia mieści się w starej części głównego dworca PKP w Katowicach, zaraz obok kas biletowych, dotrzeć do nas można również od strony ulicy Andrzeja.

KAWIARNIA LUBLIN

Kawiarnia Coffee House w Lublinie zaprasza codziennie od siódmej do dwudziestej, oferując wytchnienie przed daleką podróżą przy filiżance aromatycznej kawy.

KAWIARNIA ZAKOPANE

Odział Coffee House w Zakopanem otwarty jest miedzy godziną 6:30 a 20stą. Charakteryzuje się piękną napawającą zadumą lokalizacją oraz bogatą ofertą.

KAWIARNIA PYRZOWICE

Kawiarnia ulokowana jest w terminalu A na lotnisku w Pyrzowicach. Jest punktem całodobowym, oferującym szeroki wybór kaw i herbat, a także alkoholi. Polecamy również desery lodowe, ciasta, tosty i świeże kanapki.