Zespół na wesele w Bydgoszczy, Toruniu – SAVOY


www.savoyzespol.hg.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 1,092

Profil na facebooku


Jeśli szukacie Państwo dobrego i sprawdzonego zespołu muzycznego z doświadczeniem ?To nasza bogata oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Gwarantujemy doskonałą zabawę na najwyższym poziomie!
Zespół muzyczny na wesele SAVOY z województwa kujawsko – pomorskiego to 5-osobowa kapela, 4 panów + wokalistka, gramy od ponad 25 lat w tradycyjnym “żywym”
składzie, co daje setki udanych imprez i bardzo liczne grono zadowolonych klientów. Zagramy dla Państwa w składzie:
Paulina – wokalistka+instr. perkusyjne+prowadzenie
Tomek – perkusja+wokal +prowadzenie
Łukasz – instrumenty klawiszowe
Tomek – saksofon
Janusz – gitara basowa+wokal
SAVOY, dobra orkiestra na wesele z kujawsko – pomorskiego gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, interesujące i na poziomie zabawy w trakcie imprezy oraz oczepin. Podczas trwania imprezy szybko nawiązujemy kontakt z gośćmi np. przez wspólne śpiewanie biesiady, czy zabawy taneczne. Proponujemy atrakcyjny, przekrojowy repertuar dostosowany do potrzeb każdego gościa na obsługiwanej przez nas imprezie. W repertuarze mamy największe hity zarówno polskiej jak i zagranicznej muzyki rozrywkowej, nie zabraknie oczywiście tradycyjnych utwór typowo weselnych z nurtu muzyki biesiadnej i disco polo.
Zespół muzyczny na wesele SAVOY Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z odbioru programu artystycznego pracuje na dobrym sprzęcie muzycznym uznanych firm. W standardzie oferujemy ciekawe oświetlenie sceniczne, oraz efekty dyskotekowe.
Ponieważ gramy tam , gdzie potrzebna jest dobra muzyka ”na żywo” mieliśmy okazję grać w wielu miejscach w kraju, ale najczęściej kapela SAVOY gra na weselach w miejscowościach: Bydgoszcz, Toruń, Koronowo, Tuchola, Chojnice, Mrocza, Nakło, Chełmno, Włocławek, Dobre miasto, Więcbork, Sępólno, Dobrcz, Ciechocinek, Inowrocław, Osie, Lniano, Świecie, Grudziądz, Kościerzyna, Brusy, Charzykowy, Tczew, Warlubie, Nowe, Brodnica, Starogard, Płużnica, Żnin, Złotów i ich okolicach.
Kapela na wesele w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Brodnicy SAVOY to zwycięzca wielu przeglądów kapel i konkursów dla zespołów weselnych, min.w Miastku, Chełmnie, Łasinie, Chełmży.
Muzyka na wesele SAVOY woj. kujawsko – pomorskie to nie tylko muzyka 100% na żywo, zajmujemy się też kompleksową obsługą imprez: dj-prezenter na wszelkie imprezy w Bydgoszczy i okolicach, wypożyczalnia sprzętu imprezowego w Bydgoszczy, Świeciu: światła disco, nagłośnienie, wytwornice dymu i baniek, fontanny czekoladowe Bydgoszcz.

Zadzwoń do nas, sprawdzimy wolny termin!! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Do zobaczenia na Waszej uroczystości!!