WENA


www.wena.biz.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 722


Wena specjalizuje się w pisaniu tekstów na zamówienie, oferując bogaty zestaw usług dziennikarskich.

Nie każda redakcja czy przedsiębiorstwo ma czas i stosowną liczbę pracowników, aby wszystkie niezbędne artykuły przygotowywać wewnątrz swego teamu. Z tej przyczyny działają tacy usługodawcy jak Wena. To tutaj mogą Państwo złożyć zamówienie na artykuły i krótsze materiały do gazet oraz czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, a także do użytku wewnętrznego w firmach. Copywriting Weny zawiera też przygotowanie tekstów użytkowych i reklamowych dla firm.

Zlecenie Wenie pisania tekstów to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić cenny czas redakcji lub przedsiębiorstwa, powierzając te zadania profesjonaliście. Wena gwarantuje swoim klientom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z wytyczonymi przez zleceniodawcę wytycznymi. Działa na materiałach przekazanych przez klienta, ściśle w oparciu o jego sugestie, co do stylu i tematyki artykułu lub zajmuje się na jego dyspozycję całą pracę; od wybrania stosownego tematu, poprzez zebranie stosownych materiałów i danych, potrzebnych do stworzenia tekstów, aż po etap samego pisania i ewentualnego korygowania tekstu. Usługi dziennikarskie Weny obejmują zatem także etap przygotowania do napisania artykułu, jeśli takie jest życzenie klienta.

Artykuły pisane przez Wenę dla zleceniodawców mogą stanowić różne gatunki dziennikarskie; od artykułu informacyjnego czy reklamowego, poprzez wywiady, reportaże, aż po teksty publicystyczne i felietony. Wena przygotuje też takie materiały, jak: kalendaria; notki biograficzne, przemówienia okolicznościowe i jubileuszowe; życiorysy, listy służbowe; ogłoszenia prasowe, komunikaty prasowe, komunikaty oficjalne; życzenia świąteczne, imieninowe, urodzinowe, ślubne, a także wspomnienia okolicznościowe czy prezentacje sylwetek.
Zapraszamy do skorzystania z usług Weny – profesjonalnego twórcy tekstów na zamówienie!