Usługi dla uczestników rynku nieruchomości


www.apartamenty-inwestycje.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 837


Kim jesteśmy ?
Jesteśmy niewielką lecz samodzielną firmą lokalną o dużych możliwościach branżowych, dzięki czemu każdemu klientowi jesteśmy w stanie poświęcić tyle czasu i uwagi, ile od nas oczekuje.
Jako podmiot całkowicie niezależny od dużych firm i instytucji operujących na polskim rynku nieruchomości, w tym również od kapitałowych grup właścicielskich, możemy zaoferować klientom nasze usługi po atrakcyjnych dla nich cenach.
Nie jesteśmy biurem pośrednictwa i nie zajmujemy się kojarzeniem ofert.
W poszukiwaniu nieruchomości pod cele inwestycyjne, a także przy sprzedaży nieruchomości, korzystamy ze sprawdzonej i wyselekcjonowanej grupy licencjonowanych pośredników.

W czym możemy pomóc ?
Jesteśmy do dyspozycji praktycznie na każdym etapie inwestowania w nieruchomości oraz wszystkich innych czynności związanych z nabywaniem, sprzedawaniem i użytkowaniem nieruchomości.
Prowadzimy doradztwo inwestycyjne i biznesowe związane z rynkiem nieruchomości. Świadczymy pojedyncze i pakietowe usługi dla inwestorów, deweloperów, właścicieli i nabywców nieruchomości.
Doradzamy i służymy również osobom fizycznym chcącym zakupić dom, mieszkanie lub działkę budowlaną z opcją budowy domu w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. To także jest inwestycja w nieruchomości.

Komu możemy pomóc ?
Wszystkim uczestnikom rynku nieruchomości. Firmom i osobom fizycznym:
– inwestorom portfelowym i spekulacyjnym,
deweloperom rynku mieszkaniowego,
– firmom chcącym budować swoje sieci w oparciu o własność nieruchomości,
– właścicielom nieruchomości zamierzającym wystawić swoje aktywa na rynku,
– nabywcom nieruchomości planującym pojedynczy zakup,
– osobom chcącym wybudować dom dla siebie,
– firmom planującym budowę lub rozbudowę siedziby albo zaplecza.
Nie dzielimy klientów według ich portfeli. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i ważny bez względu na wielkość i charakter zlecenia.
Z przyjemnością podejmujemy się przeprowadzenia obsługi inwestycji dla osób i firm stawiających pierwsze kroki na rynkach nieruchomości, służąc początkującym inwestorom wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Każdy klient może liczyć także, że podejmiemy się spraw trudnych, wymagających więcej czasu i kreatywności.