Kancelaria Radców Prawnych “Statima”


www.kancelariastatima.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 618


Kancelaria Radców Prawnych „Statima” M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, rozwody, powództwa o rozwód, spadki, postępowania spadkowe itp.
Naszą Firmę cechuje szybkość działania, która jest efektem bardzo dobrego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że praca, którą wykonujemy jest słuszna. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, przekazując najnowsze informacje o postępach w sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo przed sądami i urzędami, godnie was reprezentujemy mając na względzie wasze dobro.
Swoim zaufaniem obdarzyła nas spora grupa przedsiębiorców, wśród których są przedsiębiorstwa i duże firmy, jak również Klienci prywatni. Szczególnie cieszy nas poczucie, że pomogliśmy już tak wielu osobom szukającym porady prawnej oraz wsparcia w sprawie postępowań procesowych. Jesteśmy skuteczni w tym co robimy, ponieważ nigdy nie zostawiamy żadnych spraw nierozwiązanych. Efekt naszych działań jest tak bardzo zadowalający, ponieważ nie bagatelizujemy żadnej sprawy. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się, że nasi Klienci to doceniają, stale z Nami współpracując.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Warunki współpracy ustalamy w sposób indywidualny, gdyż każda sprawa wymaga odmiennego nakładu pracy, co wynika z jej skomplikowania.