Dj Tomek na wesele, imprezy Śląsk, Podbeskidzie, Małopolska


djtomek.net

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 1,030


Agencja Usługowo-Muzyczna „TOMEK DJ” oferuje usługi prowadzenie i oprawy muzycznej

– wesela
– imprez okolicznościowych
– zabaw tanecznych (także dla szkół i przedszkoli)
– studniówek
– imprez firmowych
– festynów
– urodzin , imienin
– imprez rocznicowych

Każdą imprezę ,uważamy za jedyną za jedyną i niepowtarzalną , dlatego spełniamy wszystkie życzenia klientów , dotyczące repertuaru muzycznego jak i wszystkich innych spraw związanych daną imprezą.
Jest typ imprez w których się specjalizujemy. Są to WESELA. W okresie dwudziestu dwóch lat tj. od czasy powstania firmy w 1992 roku ,poprowadziliśmy ponad tysiąc wesel. Nabyte doświadczenie, powoduje że jesteśmy w stanie podjąć się oprawy muzycznej i prowadzenia każdego , nawet najbardziej nietypowego wesela.
Posiadamy również duże doświadczenie w prowadzeniu imprez firmowych , integracyjnych itp
Proponujemy państwu oprawę muzyczną waszej imprezy przez dj-a , prezentera muzycznego , który oprócz serwowania przebojowej, tanecznej muzyki, jest również wodzirejem i konferansjerem.
Klienci mogą decydować o repertuarze muzycznym jaki będzie grany na konkretnej imprezie.
Gwarantujemy dobrą zabawę ( do rana) , przy najlepszych przebojach tanecznych polskich ( również biesiadnych) i zagranicznych. Proponowane zabawy weselne zawsze są ustalane z Parą młodą i organizatorami.
Od początku działalności gramy na wysokiej klasy sprzęcie nagłośnieniowym i muzycznym (Pionner , Numark, HK, American DJ itp.)
Dodatkowo na życzenie maja państwo do dyspozycji efekty świetlne.
Zasięg działania to przede wszystkim ,ale nie tylko, Śląsk (wszystkie miasta regionu ) , również Podbeskidzie ,rejon Opola i Częstochowy. Prezenter Dj Tomek to “ZAWSZE DOBRA ZABAWA.

.