niecodzienni.pl


ul. Limanowskiego 4
30-534 Kraków

Ocena strony:

Wyswietleń wpisu: 668

Profil na facebooku


Niecodzienni.pl to wyjątkowy sklep internetowy powołany do życia przez czwórkę przyjaciół, którzy przyznają, że ich marzeniem jest zmienić świat. Teraz jednak trafnie doradzają swoim klientom, jaki sprzęt wybrać, by było bezpiecznie, komfortowo, wygodnie. To wszystko po to, by wypad na narty czy rolki był udany. Również w swoim sklepie stacjonarnym oferują bogaty asortyment dla wszystkich aktywnych ludzi.
Czy można w ciekawy sposób mówić o sprzęcie sportowym? Jak najbardziej tak! Dowodem na to są Niecodzienni.pl, czyli czwórka przyjaciół prowadząca sklep sportowy. Wszystkich zainteresowanych płetwami, chcących zaopatrzyć się okulary do pływania lub inne akcesoria do nurkowania, ucieszą duże zdjęcia i szczegółowe opisy.
Każda wielbicielka szaleństw na lodzie, na pewno, wpisując w wyszukiwarkę łyżwy sklep czy łyżwy Axer Sport znajdzie coś dla siebie, a w kategorii bielizna termoaktywna, koszulkę w odpowiednim kolorze.
Kaski snowboardowe, buty oraz resztę ekwipunku bardzo łatwo znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego.
Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości zawsze możecie napisać do speca nie tylko od piłki nożnej, czyli Grzegorza, który za pomocą Gadu-Gadu odpowie na wszystkie wasze pytania! Wolisz kupować na aukcjach internetowych? Sprawdź naszą ofertę na popularnym portalu aukcyjnym, nasz nick to swiat-sportu_pl. Jeśli dalej masz jakiekolwiek wątpliwości zajrzyj do sklepu stacjonarnego Świat Sportu w Krakowie. Aby zasięgnąć trochę informacji związanych ze sprzętem, wytłumaczonych w przystępny sposób, oraz ciekawych historii z życia „niecodziennych” odwiedź naszego bloga niecodzienni.com.

niecodzienni.pl