Terapia rodzin Białystok


pracowniaintegra.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 627


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z witryną www Pracowni Integra w Białymstoku. Specjaliści ośrodka uczestniczyli w wielu szkoleniach, aby jak najlepiej prowadzić terapię pacjentów. Obecnie specjaliści Pracowni Integra to kilkunastu terapeutów.
Zachęcamy, aby nie zwlekać aż komplikacje i trudności ze zdrowiem o podłożu psychosomatycznym, trudne sprawy i uczucia uporczywie spokój codzienności.
Psychoterapia w Pracowni Integra umożliwia dostrzeżenie zupełnie nowe możliwości funkcjonowania dla każdego człowieka. Daje ulgę a także pomaga cierpiącym przeżywać znowu radość z każdego dnia i spotkanego człowieka.W uzasadnionych przypadkach pod kontrolą lekarza psychiatry psychoterapia może być łączona z lekami, aby zmniejszyć cierpienie. Białostocka Integra jest profesjonalną jednostką skupiającą psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów. Swoje doświadczenia zdobywaliwypracowali w rozmaitych placówkach publicznych i prywatnych w Białymstoku związanych z pomocą psychoterapeutyczną a także w trakcie wielu godzin superwizji. Aktualnie Integra oferuje psychoterapię dorosłych, psychoterapię małżeńską, rodzin z dziećmi oraz warsztaty psychoedukacyjne.