Studio Makijażu Permanentnego w Poznaniu


ul. Gronowa 67
61-655 Poznań

Ocena strony:

Wyswietleń wpisu: 527


Makijaż trwały pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego czasu stał się usługą dla wszystkich kobiet, które ćwiczą, gimnastykują się.
Jako kosmetyczka z dużym doświadczeniem zawodowym zapraszam do salonu makijażu permanentnego w Poznaniu.
Do makijażu permanentnego wykorzystuję specjalne do tego przeznaczone pigmenty.
Dzięki równomiernej aplikacji pigment w ciągu kilku lat ulega stopniowemu wchłanianiu oraz podlega naturalnym procesom złuszczania naskórka. Bez wzmacniania będzie stanie się coraz jaśniejszy.
Gdy makijaż permanentny zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo wzmocniony. Można zdecydować się także na coś innego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wygląd.Czas ten zależy od użytego koloru, typu skóry, ekspozycji na słońce, zażywanych leków, wieku klientki.
Do swojej pracy nad makijażem używam najnowocześniejszą, niemiecką aparaturę z laserem. Charakteryzuje się ona niesamowitą precyzją w nakłuciach skóry. Za pomocą, której makijaż trwały będzie dokładny.
Ważnym elementem stosowanym w mojej pracy są igły. Do dyspozycji mam ich 13 rodzajów. Gdy kartridż jest wyłączony, igła automatycznie chowa się w nasadce, co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Można także uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby, np. wirusowe zapalenie wątroby czy aids.
Stosuję środki znieczulające aby było komfortowo.
W zależności od potrzeb, można za pomocą makijażu permanentnego:
oczom nadać blask
brwiom nadać wyrazistość
ustom sprawić, że będą wzmocnione w kolorze.
Wykonanie zabiegu pigmentacji nie niesie za sobą żadnego ryzyka.
Zazwyczaj po pigmentowaniu, skóra jest bardzo wrażliwa i wymaga aby specjalnie ją traktować. Pacjentka otrzymuje dokładne instrukcje jak pielęgnować skórę po zabiegu. Szczególnie nie zaleca się solarium. Nie wolno okolicy poddanej pigmentacji myć. Należy natomiast dobrze natłuszczać skórę.Makijaż permanentny bezpośrednio po zabiegu jest mocny.Po 4-7 dniach kolor blednie o około 40-50 % natężenia wyjściowego. Mikropigmentacja utrwala się ostatecznie po około 2-4 tygodniach i można wykonać korektę. Jest to bezpłatne.
Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszy się biotatuaż, który można wykonać także w moim Studio. To wzór na skórze wykonany za pomocą pigmentów, które z czasem zbledną i znikną inaczej niż w przypadku tatuażu. Tatuaż biologiczny przeznaczony jest dla osób, które nie chcą wiązać się z określonym wzorem na całe życie.
Aby makijaż trwały poprawił właściwie naszą urodę uwzględniam kolor skóry, oczu, włosów i typ klientki. Ustalam kolor i kształt linii, które będą korygowane wybranej części twarzy.
Jeżeli wybierzecie Panie moje Studio macie pewność, że usługa będzie komfortowa i bezpieczna.

Studio Makijażu Permanentnego w Poznaniu