Polskie Centrum Ostrzegania


www.plco.manifo.com

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 576


PCO – Polskie Centrum Ostrzegania. Pewnie zadajecie sobie pytanie, przed czym w takim razie ostrzegamy? Ostrzegamy przed większością zjawisk meteorologicznych, które potencjalnie zagrażają mieszkańcom naszego kraju. Tymi zjawiskami będą przede wszystkim: Gwałtowne Burze, Intensywne Opady Deszczu i Śniegu, Upały, Mrozy czy też Silny Wiatr. Każde z tych zjawisk może powodować spustoszenia zarówno na mniejszym jak i na większym obszarze.
Co u nas znajdziecie? Być może strona obecnie wydaje się być banalna, to jednak pamiętajcie, że ciągle nad nią pracujemy. To także Wy – odbiorcy naszych informacji możecie pisać na forum swoje propozycje dotyczące zmian jakie powinny nastąpić na naszej stronie. Znajdziecie u nas przede wszystkim aktualną prognozę pogody, prognozę na trzy kolejne dni jak i długoterminową prognozę temperatur. Oprócz tego będziecie mogli zobaczyć prognozę intensywności burz (dotyczy sezonu burzowego) zarówno w formie graficznej jak i pisemnej, ostrzeżenia czy też ciekawe artykuły dotyczące sytuacji pogodowej w Polsce.
Stworzyliśmy również dział, który będzie rozbudowywał się dzięki Wam. Jest to Galeria. Fotografie związane z naturą możecie wysyłać na e-mail: plco@o2.pl
W przyszłości także planujemy wykupić domenę .pl, jednak na chwilę obecną postawiliśmy sobie jeden, bardzo ważny cel. Jest nim zdobycie jak największej popularności w sieci. Aby ten cel wcielić w życie przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, którą mamy nadzieję to Wy docenicie.
Serdecznie Zapraszamy
Polskie Centrum Ostrzegania.