FOTOPORCELANY.PL


www.fotoporcelany.pl

Ocena strony

Statystyki
Wyswietleń wpisu: 653


Szanowni Państwo,
nasza firma zajmuje się wykonywaniem fotografii nagrobkowych na najlepszych na rynku włoskich płytkach ceramicznych. Reprodukcja fotografii wtapiana jest w szkliwo dzięki czemu odporna jest na warunki atmosferyczne.
Wykonujemy porcelanki w dowolnej gamie kolorystycznej: czarno-białe, brązowo-białe, kolorowe w różnych rozmiarach i kształtach.
Fotoporcelana odporna jest na warunki zewnętrzne z okresem gwarancyjnym 50 lat.Udzielamy również gwarancję satysfakcji naszym klientom, gwarantując zwrot całej sumy jeśli porcelanka nie będzie spełniała Państwa oczekiwań.Proszę pamietać ze fotoporcelana jest tylko reprodukcją zdjęcia i to od jej jakości głównie zależy końcowy efekt,, także prosimy o nie przesyłanie reprodukcji zdjęć, tylko najlepiej oryginały analogowe bądź cyfrowe. Zajmujemy się profesjonalnie obróbką zdjęć, dopasujemy i wyciągniemy z każdego zdjęcia ile się tylko da aby spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy na nasza strone: www.fotoporcelany.pl . Zachemy do skladania zamowieni telefonicznie i mailowo: biuro(at)fotoporcelany.pl . Zapraszamy do współpracy zaklady kamieniarskie i pogrzebowe.